BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:yin yoga XL - overgang winter naar lente met Evelien
DTSTART;TZID=Europe/Brussels:20210320T113000
DTEND;TZID=Europe/Brussels:20210320T130000
LOCATION:zoom
DESCRIPTION: Uitzonderlijk kan je aan deze speciale en lange les deelnemen aan het tarief van een gewone les. Cadeautje van Evelien ;) 

een extra lange yin yogales met nadruk op het hout-element om de overgang van winter naar lente in te leiden

Met tips &amp; tricks uit de traditionele Chinese geneeskunde en zalige yin houdingen, nemen we afscheid van de winter en bereiden wij ons lichaam voor op een lente vol balans en energie. We staan stil bij onze blaas- en niermeridiaan, gekoppeld aan ons waterelement en de galblaas- en levermeridiaan gekoppeld aan het houtelement.

30min voor de les ontvang je de link naar de virtuele yogaklas - schrijf je last minute in, dan kan je alsnog deelnemen via de knop die verschijnt in de les in momoyoga.
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR