BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:Lesmodule Basistweedaagse kinderyoga
DTSTART;TZID=Europe/Brussels:20250920T100000
DTEND;TZID=Europe/Brussels:20250920T163000
LOCATION:amba-amba
DESCRIPTION: Wil je zelf ervaren en voelen wat kinderyoga met je doet? Twijfel je nog of je de hele opleiding wel zou doen? Zou je graag kinderyoga-elementen toevoegen aan je klasgebeuren, in je praktijk of bij je gezin? Wil je wel eens weten én begrijpen wat yoga met je kind doet?

Dan vormen deze 2 dagen de ideale basis: 20 september en 28 september

We maken kennis met de yogafilosofie en gebruiken het yogapad als bodem voor asanas (yogahoudingen), pranayama (asemen), meditatie, yogaspel volgens de yogaleefregels, kindermassagespel

Yoga biedt een tegenwicht aan de overvolle gedachtewereld en aan onze talloze verplichtingen. Het is een weg om tot harmonie, inzicht en balans te komen. Om gedachten onder controle te houden en onnodige lichaamsspanningen los te laten. Dit geldt ook voor kinderen en tieners.

Spelend, bewegend en ontmoetend leren kinderen hun eigen kracht, balans, zelfvertrouwen, flexibel zijn en focus te ontdekken of terug te vinden.

Mindful, heel bewust, Heartful, intens maar vooral Playful, eenvoudig, kinderlijk.
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR