BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:Hatha: van essentie naar expressie
DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20260307T131500
DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20260307T143000
LOCATION:Bodhi Oost
DESCRIPTION: Door: Pip Etty.

BODHI FESTIVAL!

Met het oog op de (bijna) lente een practice, rond een verhaal uit de upanishads; the seed and the tree; hoe het zaadje de potentie van de hele boom al in zich draagt; om te ontkiemen, te groeien, vruchten te dragen en meer zaden voort te brengen. Over het begin dat alles al in zich draagt om uit te groeien tot wat het eigenlijk al is.

Voor wie mij nog niet kent…
Ik ben Pip, yogadocent uit Groningen,  met een grote liefde voor yogafilosofie, seizoensenergie en practices die niet alleen fysiek bewegen, maar ook iets van binnen raken.

In mijn lessen verweef ik verhalen uit de yogatraditie en de meridianenleer met een toegankelijke, gegronde practice.

Je kunt bij mij verwachten:
– een heldere, zorgvuldig opgebouwde les
– duidelijke alignment cues en precieze begeleiding
– aandacht voor detail
– ruimte om te voelen
– én verdieping zonder dat het zwaar wordt

Het lijkt me heel mooi om mijn werk ook eens in Nijmegen te mogen delen.
Voel je welkom om aan te sluiten 🤍

Je kunt je inschrijven met een proeflespakket, losse les, rittenkaart, (jaar)abonnement of ga voor onbeperkt lessen volgen deze dag met een Dagticket voor 15 euro.
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR