Ponedeljek, 12 december
08:00
EYS
Vinyasa krama, level 1-2,Marina
Exarchia
09:30
EYS
Vinyasa krama, level 1-2, Anastasia T.
Exarchia
11:30
EYS
Vinyasa krama, level 2, Panos
Exarchia
13:30
EYS
Handstands, all levels, Anastasia K.
Exarchia
15:30
EYS
Vinyasa krama, level 1, Marina
Exarchia
17:00
EYS
Vinyasa krama, level 1-2, Anastasia K.
Exarchia
18:30
EYS
Vinyasa krama, level 2, Panos
Exarchia
20:30
EYS
Vinyasa krama, level 1, Maria S.
Exarchia
Torek, 13 december
08:00
EYS
Vinyasa krama, level 1-2, Katerina
Exarchia
09:30
EYS
Vinyasa krama, level 1, Marina
Exarchia
11:30
EYS
Vinyasa krama, level 1-2, Maria A.
Exarchia
13:30
EYS
Vinyasa krama, level 2-3, Emiliana
Exarchia
15:30
EYS
Aerial Flow Yoga, all levels, Vicky
Exarchia
17:00
EYS
Vinyasa krama, level 1, Katerina
Exarchia
18:30
EYS
Vinyasa krama, level 2, Emiliana
Exarchia
20:30
EYS
Vinyasa krama, level 1-2, Anastasia K.
Exarchia
Sreda, 14 december
08:00
EYS
Vinyasa krama, level 1-2, Marina
Exarchia
09:30
EYS
Vinyasa krama, level 1-2, Anastasia T.
Exarchia
11:30
EYS
Vinyasa krama, level 2, Panos
Exarchia
13:30
EYS
Handstands, All levels, Panos
Exarchia
15:30
EYS
Vinyasa krama, level 1, Marina
Exarchia
17:00
EYS
Vinyasa krama, level 1-2, Anastasia K.
Exarchia
18:30
EYS
Vinyasa krama, level 1-2, Katerina
Exarchia
20:30
EYS
Vinyasa krama, level 1, Maria S.
Exarchia
Četrtek, 15 december
08:00
EYS
Vinyasa krama, level 1-2, Katerina
Exarchia
09:30
EYS
Vinyasa krama, level 1, Marina
Exarchia
11:30
EYS
Vinyasa krama, level 1-2, Maria A.
Exarchia
13:30
EYS
Vinyasa krama, level 2-3, Emiliana
Exarchia
15:30
EYS
Aerial flow yoga, all levels, Vicky
Exarchia
17:00
EYS
Vinyasa krama, level 1, Katerina
Exarchia
18:30
EYS
Vinyasa krama, level 2, Emiliana
Exarchia
20:30
EYS
Vinyasa krama, level 1-2, Anastasia K.
Exarchia
Petek, 16 december
08:00
EYS
Vinyasa krama, level 1-2, Marina
Exarchia
09:30
EYS
Vinyasa krama, level 1-2, Anastasia T.
Exarchia
11:30
EYS
Vinyasa krama, level 2, Emiliana
Exarchia
16:30
EYS
Vinyasa krama, level 1-2, Marina
Exarchia
18:00
EYS
Vinyasa krama, level 1, Anastasia K.
Exarchia
19:30
EYS
Handstands, all levels, Anastasia K.
Exarchia
Sobota, 17 december
10:30
EYS
Vinyasa krama, level 1, Marina
Exarchia
12:00
EYS
Vinyasa krama, level 1-2, Anastasia K.
Exarchia
14:00
EYS
Aerial flow yoga, all levels, Vicky
Exarchia
Nedelja, 18 december
Ni tečajev
Deli tečaj
E-pošta
Facebook
Twitter
Linkedin
Whatsapp