BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:Body&amp;Soul Valentine Special ❤️ €65
DTSTART;TZID=Europe/Brussels:20260213T190000
DTEND;TZID=Europe/Brussels:20260213T213000
LOCATION:Yogazolder Tessenderlo, Baal 105, 3980 Tessenderlo
DESCRIPTION: ❤️ Body &amp; Soul Valentine Special ❤️
Even vertragen. Even voelen. Even écht verbinden.
Met jezelf, als koppel of samen met je hartsvriend(in) — iedereen is welkom op onze Body &amp; Soul Valentine Special 💞
Tijdens deze bijzondere ervaring creëren we tijd en ruimte om ons hart te openen en liefdevol te herbronnen. 

We starten met een cacaoceremonie, gedragen door de rustgevende, warme klanken van de handpan. Van daaruit laten we ons zacht meenemen in liefdevolle, vloeiende bewegingen en restorative yoga, aangevuld met zachte massagetechnieken die je ook bij jezelf en elkaar kan toepassen.
Met ons hart wijd open zakken we steeds dieper in ontspanning. We sluiten af met een helende klankreis die je helemaal laat landen, ontspannen en verbinden — met wie je bent en wat je voelt.
🌹 Een moment van zachtheid, liefde en aanwezigheid.
🌹 Een cadeau voor je lichaam, je hart en je ziel.
Voel je welkom. 💖
We sluiten de avond af met een heerlijke thee en zelfgemaakte snack.

- 19u tot 21:30u 

Bijdrage €65

Waar: Te yogazolder Tessenderlo
Baal 105, 3980 Tessenderlo

Praktisch: Alle materiaal wordt voor jou voorzien (matje, bolster, dekentje, kussen en oogkussentje). Breng gerust een eigen dekentje mee, een paar warme sokken en een trui mee, want wanneer je in ontspanning gaat kan het zijn dat je lichaam afkoelt.
Na inschrijving krijg je nog een mail met verdere details. 


Heel welkom!

Emily en Hanne
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR