BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:Avondflow - Alignment-Orientated yoga
DTSTART;TZID=Europe/Brussels:20260609T193000
DTEND;TZID=Europe/Brussels:20260609T203000
LOCATION:Kortakker 11 Rillaar (zaaltje boven de grote kortakkerzaal)
DESCRIPTION: Deze les zou je Alignment Oriented Flow Yoga kunnen noemen maar eigenlijk is het gewoon Liesbeth Yoga.

Elke les is anders, maar volgt steeds dezelfde uitnodiging: vertragen, voelen en bewegen met aandacht.

We combineren:
*pranayama (ademhaling)
*een korte meditatie
*versterkende en stretchende houdingen
*zachte flows en statische poses

We eindigen altijd met een diepe eindrelaxatie (Savasana). Tijdens deze laatste rustfase geef ik Reiki zonder fysieke aanraking, een zachte, energetische ondersteuning die helpt om spanning los te laten en dieper te ontspannen. Je hoeft hier niets voor te doen, enkel te ontvangen.

De focus ligt niet op hoe een houding eruitziet maar op hoe ze aanvoelt. Je hoeft niets te kunnen of te bewijzen. Deze les is toegankelijk voor beginners.

Praktisch

Losse les: 15€
Beurtenkaart 10 lessen: 135€ (6 maanden geldig)
Beurtenkaart 6 lessen: 87€ (6 maanden geldig)

Breng gerust je eigen mat, deken of kussen mee.
Heb je geen materiaal? Dan help ik je graag op weg.
Materiaal is ook te koop in de studio.

📧 Vragen? Mail me gerust: liesbethclaesyoga@gmail.com

Belangrijk om te weten

Om elke les in alle rust te kunnen voorbereiden en laten doorgaan, vraag ik je om rekening te houden met het volgende:

*Inschrijven kan tot uiterlijk 36 uur op voorhand
*Last minute inschrijven kan uitzonderlijk nog, mits je me even een bericht stuurt, dan voeg ik je handmatig toe.
*Gratis annuleren kan tot 6 uur op voorhand via Momoyoga
*De les gaat door bij minimum 3 deelnemers
*Geen lessen tijdens schoolvakanties

FAQ – veelgestelde vraag: Wat als ik nog nooit yoga of Reiki deed?
Geen zorgen! Deze les is toegankelijk voor iedereen, ongeacht ervaring. En neen, je hoeft niet lenig te zijn. Je hoeft niets te kunnen of te begrijpen, enkel aanwezig te zijn en te voelen. Reiki is subtiel en volledig non-invasief, ook als je er nog nooit mee in aanraking kwam.

Lieve groet,
Liesbeth
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR