BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:“Uit je hoofd, in je lijf” - Spinefitter ontspanningsworkshop
DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20260703T193000
DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20260703T210000
LOCATION:Goretti, Wilhelminapark 54
DESCRIPTION: Uit je hoofd - in je lijf:
Spinefitter ontspanningsworkshop

“Wat fijn om met behulp van de Spinefitter te voelen en bewust te worden van de strakkere spieren in mijn lichaam. Nog fijner om te ervaren dat je zelf ruimte kunt maken.”

In deze workshop krijg je anderhalf uur de tijd om te voelen wat er speelt in je lijf.
Aandacht te geven aan wat er aandacht vraagt. Ruimte te maken in de plekken die strak staan. Te voelen hoe alles in je lijf verbonden is met alles in je lijf. En hoe jij in staat bent daar zelf op een positieve manier invloed op te kunnen uitoefenen.

De balletjes van de Spinefitter creëren druk waarmee ruimte gecreëerd wordt in het bindweefsel. De positie van de balletjes activeert ook het parasympatisch zenuwstelsel: het gedeelte dat zorgt voor rust in je systeem.
Zodat er kan loslaten wat er losgelaten wil worden, zonder iets te forceren of af te dwingen.

“Ik voel me nu meer ontspannen dan na een massage.”

De workshop wordt gegeven door Loes Buenen (Spinefitter Educator) vanuit de studio van Lijfstroom aan het Wilhelminapark 54, op vrijdagavond 3 juli van 19.30u-21u.
Kosten voor deze workshop van 1,5 uur zijn €30,- per persoon. Naast het bijwonen van de workshop krijg je voor dit bedrag ook twee weken gratis toegang tot de Spinefitter-Online-playlist met opgenomen lessen.
Wanneer je nog een lopende rittenkaart hebt voor de groepslessen kun je je ook aanmelden tegen afschrijving van 1 les van je kaart.

Let op: er zijn slechts 7 plekken dus wacht niet te lang met aanmelden.

  N.B. Je hoeft niet in het bezit te zijn van een Spinefitter, deze zijn aanwezig op de studio. Er is geen eerdere Spinefitter-ervaring nodig om te kunnen meedoen.
Het is mogelijk om na afloop van de workshop een Spinefitter voor eigen gebruik aan te schaffen. Kosten hiervoor zijn €129,-.

“ik laat even weten dat ik gisteren na de workshop erg veel energie had, voelde goed aan. Gisteren was ik niet te stoppen met van alles in huis . Lang geleden dat ik mij zo heb gevoeld.”

Graag tot ziens op vrijdag 3 juli, en kom zelf ervaren dat meer ruimte in je lijf je ook meer ruimte oplevert in je hoofd.
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR