BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:Online: Slow Flow (Privé link)
DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20200419T103000
DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20200419T114500
LOCATION:unPlukked Yoga
DESCRIPTION: Een rustige en milde flow, waarbij de ademhaling gekoppeld wordt aan bewegingen. De flow die hierdoor ontstaat geeft een zacht/ slow effect. Daarbij wordt er de tijd genomen voor de houdingen, hierdoor worden de spieren versterkt, maar is er ook ruimte voor ontspanning en bewust wording.

Als je deze les boekt, krijg je hem per mail toegestuurd en kun je hem kijken wanneer je wilt.

Ik ben lid van unPlukked Yoga:
- Boek deze les, dan krijg je de les per mail toegestuurd.
- Deze les wordt op de of voor start tijd in de unPlukked Yoga what&#039;s app groep gedeeld. Zit je daar niet in? Stuur Willeke, 0622828056 even een appje of mailtje willeke@unplukkedyoga.nl

Ik ben geen lid en wil deze les los kopen:
- Stap 1: Log in of meld je aan via Momoyoga en geef bij opmerkingen jouw keuze door: https://www.momoyoga.com/unplukkedyoga/inschrijven/
- Stap 2: Klik op &#039;Boek nu&#039;
- Stap 3: Kies 1 online les naar keuze (€5,-). Dan ontvang jij jouw uitgekozen les per mail.
- Stap 3: Kies 1 week strippenkaart van 4 online lessen (€15,-). Hierbij krijg je een week lang op 4 dagen naar jouw keuze een online les per mail toegestuurd.
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR