BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:Vinyasa Basic
DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20201116T203000
DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20201116T214500
LOCATION:via Zoom
DESCRIPTION: Via Zoom geven wij deze live les.
Stap 1: Klik op &#039;Boek nu&#039;
Stap 2: Je krijgt 30 min voor aanvang van de les de link naar Zoom in je mail + wachtwoord
Een les waar het tempo wat rustiger is dan bij een Vinyasa Strong les. Er wordt aandacht besteed aan de basisprincipes van yoga. De ademhaling, techniek van houdingen, en de vloeiende overgang tussen de houdingen staan centraal. Inspanning waarna ontspanning volgt!

Maatregelen wegens Corona:
- Neem zelf yogaspullen mee indien je deze hebt.
- Denk naast een yogamat ook aan dekens, kussens en iets voor over je ogen.
- Geen yogamat? In de studio zijn yogamatten en blokken te leen. (Deze worden aan het einde van de les gereinigd.)
- Geen eigen bolster? Deze kun je in de studio kopen of lenen. Wanneer je er één leent in de studio, neem dan een kussensloop mee of iets om de bolster mee te bedekken. 

Gezondheidscheck:
Beantwoord je de volgende vraag met &#039;NEE&#039;, dan mag je deze les boeken.
Ben je verkouden of heb je koorts? Is het antwoord &#039;JA&#039;? Blijf dan thuis en vraag eventueel om een online les.

Verdere instructies over het wassen van je handen en afstand behouden wijzen zich vanzelf in de studio.
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR