BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:Happy New 1 Year Onze zolder
DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20260103T103000
DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20260103T120000
LOCATION:Onze zolder
DESCRIPTION: Easy Soft Flow Happy New Year &amp; Manifesteren

Deze les is voor iedereen die een moment van rust zoekt en tegelijkertijd de energie voor het nieuwe jaar wil insteken. In Easy Soft Flow bewegen we rustig en met aandacht, waarbij we de focus leggen op adem, ontspanning en de kracht van intentie. Het is een zachte en toegankelijke les, perfect om het oude jaar los te laten en ruimte te maken voor alles wat je wilt manifesteren in het nieuwe jaar.

Na de les gaan we samen proosten op verbinding, groei, en verdraagzaamheid, met een hapje, een drankje en vooral veel gezelligheid. We delen wat we hopen en wensen voor het komende jaar en genieten van elkaars aanwezigheid in een warme, fijne sfeer.

Of je nu een beginner bent of al een tijdje op de mat staat, deze les is voor iedereen die samen met ons wil afsluiten en vernieuwen. Laat de les een moment zijn voor verbinding én intentie.

Na afloop hebben we ruimte voor een gezellige afsluiting, een mooie manier om het nieuwe jaar te beginnen met een lach, verbinding en veel positieve energie.
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR