BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:Aerial Yin Yang Yoga
DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20261014T181500
DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20261014T193000
LOCATION:Onze zolder
DESCRIPTION: Zweven dicht bij de grond. Tijdens Aerial Yin Yang hangt het doek laag boven de mat en gebruiken we het als ondersteuning om vloeiend van de ene naar de andere yogahouding te bewegen.

Het Yang-gedeelte brengt beweging, kracht en soms wat uitdaging. Vanuit daar vertragen we naar de Yin, waarbij het doek helpt om langer in houdingen te blijven en het lichaam op een andere manier te ervaren. Zo ontstaat een flowende vorm van Aerial Yoga waarin actief bewegen en verstilling elkaar steeds weer afwisselen.
Het lage doek geeft je de mogelijkheid om te leunen, hangen, bewegen en soms even helemaal gedragen te worden, terwijl je altijd dicht bij de grond blijft.
Aerial Yin Yang is geschikt voor wie binnen Aerial Yoga de balans zoekt tussen uitdaging en verstilling. Ervaring met Aerial Yoga is niet nodig.

Praktisch: draag een T-shirt met mouwtjes en bij voorkeur een lange legging. Dit beschermt de huid tijdens het werken met het doek.
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR