BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:Pilates
DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20260316T190000
DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20260316T200000
LOCATION:+YOGA studio, Burg. de Bruïnelaan 29A, Zwijndrecht
DESCRIPTION: Pilates wordt vandaag gegeven door Bianca.
Let op vanwege mijn vakantie is dit de enige pilates les deze week

Pilates is een trainingsmethode die zich richt op het versterken van de core-spieren (buik, rug en bekken), het verbeteren van flexibiliteit, balans en houding door middel van gecontroleerde, lage-impact oefeningen. De methode, ontwikkeld door Joseph Pilates, werkt met zes principes: ademhaling, concentratie, controle, precisie, centrum en flow.

Pilates is een verantwoorde vorm van bewegen die geschikt is voor mensen die een betere fysieke conditie willen verkrijgen en een gebalanceerd lichaam. Veel zittend werken achter de computer of dagelijks lichamelijk inspannend werk doen, heeft zijn weerslag op het lichaam: rugpijn, nekpijn, pijn in de middel, pijn in de schouders, pijn in de heup etc..

Pilatesoefeningen dragen bij aan de verbetering van spierproblemen en houdingsproblemen en de vermindering van pijn. Pilates zorgt voor een betere lichaamshouding, spierkracht, flexibiliteit en uithoudingsvermogen.

De oefeningen worden uitgevoerd op een mat.  Neem gerust je wollen yogamat mee
Verder heb je niks bijzonders nodig
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR