BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:Ademtraject sessie 2: Bescherming en loslaten van ontspanning
DTSTART;TZID=Europe/Brussels:20261001T193000
DTEND;TZID=Europe/Brussels:20261001T213000
LOCATION:Marius Duchéstraat 94 te Vilvoorde
DESCRIPTION: 3 verbonden ademsessies: minder stress, meer veerkracht en verbinding
Waarom een reeks? 
We leven in een wereld waarin we snelle oplossingen zoeken. Een workshop, een behandeling of één intense ervaring zou alles moeten veranderen. Hoewel een enkele ademsessie heel waardevol kan zijn, geloof ik dat echte verandering ontstaat wanneer ons zenuwstelsel de tijd krijgt om zich veilig te voelen. Het opent zich wanneer het ervaart dat het veilig genoeg is.
Daarom geloof ik niet in forceren of steeds dieper gaan. Ik geloof net in vertragen. In stap voor stap meer voeling krijgen met je lichaam, je adem en wat er vanbinnen leeft. Pas wanneer er voldoende veiligheid ontstaat, komt er ruimte voor ontspanning, inzicht en verandering.
Vanuit die visie heb ik een nieuwe reeks ontwikkeld: een traject van 3 verbonden ademsessies die rustig op elkaar voortbouwen.
Elke les staat een ander thema centraal, geïnspireerd door de werking van ons zenuwstelsel. We beginnen bij de basis: veiligheid creëren in het lichaam. Van daaruit onderzoeken we onze beschermingspatronen, maken we ruimte voor wat vastzit en bouwen we aan meer veerkracht en verbinding met onszelf.

Sessie 1: Veiligheid, stabiliteit en rust
• Leer herkennen hoe jouw zenuwstelsel veiligheid ervaart.

• Bouw een basis op van vertrouwen en rust in het lichaam

Sessie 2: Bescherming en loslaten van spanning.

• Leer patronen herkennen zonder oordeel

• Leer hoe je lichaam spanning kan opstapelen en hoe je meer ruimte kan maken via de adem.

Sessie 3: Verbinding
• Leer leven vanuit regulatie en verbinding met jezelf
• Integreer de vaardigheden uit de vorige sessies om meer veerkracht en verbinding op te bouwen.
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR