BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:Free Flow Studio (Ahimsa)
DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20261013T190000
DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20261013T200000
LOCATION:Raadhuisstraat 14
DESCRIPTION: Laat je verrassen door deze intuïtieve free flow les. Mooie thema&#039;s komen aan bod, zoals chakra&#039;s, de meridianen, seizoenen en meer. De les wordt creatief en intuïtief ingevuld en per week zal de les anders zijn. Dit kunnen yin yoga houdingen verweven met een (zachte) easy flow zijn of bijvoorbeeld, mindfulness, ademhalingsoefeningen en meditatie.

*Thema: geweldloosheid
In deze les werken we met het thema Ahimsa: geweldloosheid. Een uitnodiging om met aandacht te voelen wat je lichaam nodig heeft. Niet steeds verder of dieper omdat het kan, maar luisteren naar je eigen grenzen. 

Ahimsa gaat niet alleen over hoe we met onszelf omgaan, maar ook over hoe we reageren op anderen en op situaties die ons raken. Je hoeft niet alles te accepteren. Je mag je grens aangeven. Je mag afstand nemen. En je mag bewust kiezen hoe je reageert. Ook op de mat. 

We bewegen met rustige houdingen, soms blijven we even in een houding en nemen we de tijd om te voelen wat er gebeurt. Niet vanuit moeten, maar vanuit aandacht.
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR