BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:hypnobirthing reeks les 5/5
DTSTART;TZID=Europe/Brussels:20210531T193000
DTEND;TZID=Europe/Brussels:20210531T220000
LOCATION:IJzerwegstraat 18, 8400 Oostende
DESCRIPTION: Deze reeks bestaat uit 5 lessen van telkens 2.5 uur.

Ik neem jullie graag samen mee in de wonderlijke wereld van zwangerschap en geboorte, ook zit er een stukje in over borstvoeding, het vierde trimester, sectio, (want ja hoor ook hier heb je verschillende opties!)

Er worden allerlei leuke tips and tricks gedeeld waarin de moeder zich leert om haar optimaal te ontspannen met hulp van haar partner.
Kort samengevat, de perfecte voorbereiding op de geboorte van jullie kleintje! We leren terug te vertrouwen op ons eigen lichaam en elimineren angst. De geboortepartner neemt actief deel tijdens de geboorte en is niet enkel de toeschouwer!

Ik zet vrouwen (en koppels) graag in hun kracht, daarnaast ben ik ook doula en birthlightdocente.
Telkens werk ik in kleine groepjes om de intimiteit zo hoog mogelijk te houden. Willen jullie er graag bij zijn? Schrijf je dan snel in via de site: https://www.juliemithra.be/lessenrooster of wil je graag meer info; whatsapp 0468332261 of juliemithrayoga@gmail.com
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR