BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:Yogaspecial Rugklachten
DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20220911T140000
DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20220911T170000
LOCATION:Yoga Campus Arnhem
DESCRIPTION: Heb jij rugklachten? Stijf uit bed komen of het gevoel hebben dat het helemaal vast zit na een dag werken? Wil je graag weten wat je daar zelf aan kunt doen? Op die momenten dat je last hebt, maar zeker ook om dit te voorkomen? Dan is deze Yogaspecial Rugklachten echt iets voor jou.

We gaan een hele middag praktisch bezig met de rug. De onderrug én de bovenrug krijgen veel aandacht. Met de bovenrug zullen ook de schouders en de nek aan bod komen. Je krijgt verschillende tools die je in kan zetten als je last krijgt van je rug. Daarnaast leer je hoe je je rug soepel en sterk kunt houden om rugklachten te voorkomen.

 

Dit krijg je allemaal in deze Yogaspecial Rugklachten
- Yogaoefeningen die een positief effect hebben op de wervelkolom en de spieren en het bindweefsel daaromheen
- Kennis van drukpunten die kunnen helpen om rugklachten te verminderen
- Essentiële oliën die vastzittende spieren helpen te ontspannen
- Snacks die goed zijn voor spieropbouw

Als je naar huis gaat mag je de oliën die je gebruikt hebt meenemen. Ook krijg je een hand-out mee met informatie over de yogahoudingen, drukpunten, oliën en recepten. Alles wat je nodig hebt om ook thuis aan de slag te gaan.
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR