BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:WORKSHOP Myofascial release en Yin
DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20211017T100000
DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20211017T120000
LOCATION:Goor
DESCRIPTION: Docent: Marlous

Tijdens deze workshop leer je meer over je bindweefsel, fascia en hoe je deze kunt manipuleren en gezond houden met verschillende bal technieken. Je werkt dieper door op stuggere plekken in je lichaam (triggerpoints)  waar je met yin yoga niet altijd bij kan. Myofascial release helpt je om fascia soepel te houden en een vrije doorstroom van energie te bevorderen.

Na een korte theoretische toelichting ga je zelf aan de slag met een  setje tennisballen. In de extra lange les combineren we  myofascial release met Yin yoga. Oftewel MyoYin.

Aan het einde van de les is er de gelegenheid om  onder het genot van  een kopje thee vragen te stellen. Je ontvangt een korte handout na de workshop zodat je ook thuis aan de slag kan om je fascia gezond te houden. 

Kosten: 20 euro voor abonnementhouders en 25 euro voor overigen

Bij minder dan 2 aanmeldingen wordt de les geannuleerd. In dat geval ontvang je minimaal 24 uur van tevoren een email. Geef je daarom tijdig op.
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR