BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:Easy Go Yoga
DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20210526T190000
DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20210526T200000
LOCATION:Yogacentrum De Zonnegroet Venlo
DESCRIPTION: De Easy Go Yoga is een mix les van Hatha Yoga, Dru Yoga, Lu Jong Tibetaanse Helende Yoga en Mindfulness Relax Yoga. Het is een hele afwisselende beoefening waarbij uit alle yoga stijlen er iets aanbod komt. 

De Easy Go yoga heeft een zachte, rustige aanpak. Er is veel aandacht voor ontspanning, ademhaling en lichaamsbewustzijn. Door middel van zachte yogaoefeningen wordt de doorstroming van de energie in je lichaam wordt gestimuleerd. Daarnaast staat ook de rust in jezelf staat centraal. Deze les wordt begeleidt door Ine.

Vanaf dinsdag 25 mei introduceren we oefenuren op ons rooster. We hebben Lu-Jong, Dru en Easy-Go en Mindfulness Relax Yoga oefenbladen gemaakt om je door je oefening te leiden, gemaakt bedoeld om een yoga oefening van 60 minuten te ondersteunen. Bij aankomst ontvang je een oefenkaart met een Yoga-reeks die je in de Shala (oefenzaal) kunt volgen.

We houden ons aan de richtlijnen van het RIVM en het protocol voor yogascholen. De leraar zal GEEN fysieke aanpassingen geven. Een leraar is aanwezig om de veiligheid in de Shala (yogazaal) te bewaken, de tijd bij te houden, verbale aanwijzingen te geven om ervoor te zorgen dat studenten veilig oefenen en is beschikbaar voor vragen. Bewaar de oefenkaart gewoon bij je mat, volg de volgorde op de kaart en oefen 60 minuten.
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR