BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:Winterdip
DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20231122T180000
DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20231122T190000
LOCATION:Studio Citta
DESCRIPTION: Een regenachtige herfst met weinig mooi licht en veel grauwe dagen, een goede voedingsbodem voor een winterdip. Die gaan we voor zijn!
Nier en blaasmeridiaan, het principe van winter, stilte, rust en herstel. Het seizoen waarin wij tot rust komen in onze wortels om nieuwe energie op te doen voor een nieuwe cyclus van leven, voor de nieuwe lente. Dat betekent niet dat we moe en futloos zijn maar dat we moeten afstemmen.
Ken je het spreekwoord in hart en nieren? Hart en nieren zijn de diepste niveaus waar alle processen zich afspelen. Als hart-yang en nieren- yin in balans zijn komt alles in balans.
Een Yin Yang balans met krachtige en zachte oefeningen, ademhaling en meditatie.
We sluiten deze les met een nieuw drankje, met o.a. Tamarinde, een immuun booster en je wordt er blij van.
Deze les zit niet binnen het abonnement de koste bedragen € 10,00 p.p.
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR