BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:Volle Maan Meditatie (ronde 2)
DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20240522T183000
DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20240522T191500
LOCATION:Regattaweg 5
DESCRIPTION: Woensdag 22 mei is het weer volle maan. Een mooi moment om samen te mediteren. Dat doe ik weer door 3 meditatierondes te organiseren. Je kan zelf kiezen of je 1, 2 of 3 rondes meedoet. 

Iedere ronde ziet er als volgt uit:

Je komt in stilte binnen en zoekt een plekje uit. We starten het halve uur (17:30, 18:30 en 19:30) met het reciteren van een mantra met gebruik van het harmonium. Erna verblijven we in stilte tot het kwart over is. Dan kun je ervoor kiezen 15 minuten te pauzeren (wederom in stilte) óf kun je in stilte naar huis.

De avond ziet er dan als volgt uit:
17:15 inloop ronde 1
17:30 start ronde 1
18:15 inloop ronde 2
18:30 start ronde 2
19:15 inloop ronde 3
19:30 start ronde 3
20:15 einde

Op deze manier kies je er zelf voor of je 1, 2 of 3 rondes meedoet. Ik organiseer deze Volle Maan Meditatie op basis van donatie. Dit kan zijn een symbolisch bedrag van €1,50 (net als bij Sadhana) of kies wat je kan missen of het waard vond. Je ontvangt na de meditatie, een link om een donatie te kunnen doen. Maar weet je echte bijdrage is je aanwezigheid en je stilte, die is me veel meer waard dan je geld!

Je hoeft je alleen aan te melden voor de eerste ronde dat je mee wilt doen. Erna kun je alle volgende rondes mee blijven doen tot we afronden om 20:15. Erna wordt de stilte verbroken en is er ruimte om een kopje thee te drinken. Als er behoefte aan is kan ook deze in stilte, of is er ruimte je ervaring te delen. Dit zien we samen in het moment.

Hoe meer mensen meedoen, hoe krachtiger de meditatie wordt!
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR