Paula Winkelaar

Paula geeft Slow Restorative Yoga. Daarnaast geeft ze regelmatig speciale lessen die meer gericht zijn op de innerlijke seizoenen en levensfasen van de vrouw. Denk hierbij aan zwangerschap, menstruatie en de menopauze.

Kenmerkend voor mijn lessen zijn de zachte vloeiende bewegingen, veel ruimte voor de adem en diepe ontspanningen, zodat de energie weer gaat stromen en je rust ervaart in je lichaam en hoofd.
En vooral zodat je zelf steeds beter gaat leren wat jij nou nodig hebt om goed voor jezelf te kunnen zorgen.
Daarvoor trek ik letterlijk alles uit de kast! Verwacht veel dekens, kussens en bolsters om het je helemaal comfortabel te maken in de houdingen. Vanuit diep ontspannen ervaar je rust en vanuit rust ervaar je weer ruimte. Ruimte voor verandering, ruimte voor creatie, ruimte om los te laten, ruimte om je te openen voor wat er voor je ligt. Ruimte om je hart te volgen.

Het is mogelijk om met mij een privésessie te boeken op het gebied van yoga of voor een rebozomassage of sluitingsceremonie.
 
Instagram: @paulawinkelaar
 

Aankomende lessen

Donderdag, 15 juni 10:30
zwangerschapsyoga v/a 34 weken
Geannuleerd

Studio 2

Maandag, 19 juni 09:00
Well Woman yoga

Burg. weertsplantsoen 112, Studio 2

Recente video's

Andere docenten bij Yogastudio Santpoort