BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:Buiten yoga met Miranda
DTSTART;TZID=Europe/Amsterdam:20240918T193000
DTEND;TZID=Europe/Amsterdam:20240918T203000
LOCATION:De Vlinderhof, Maximapark Leidsche Rijn
DESCRIPTION: Doe je mee met een heerlijke yogales in het avondzonnetje? 

Yoga beoefenen in de buitenlucht geeft echt een extra dimensie. Het geluid van fluitende vogels, het gevoel van de zon op je huid en de frisse lucht dragen bij aan een gevoel van rust en welzijn.

Kom je elke week? Dan zie je de prachtige tuin meegroeien met het seizoen. Het is magisch om de steeds veranderende kleuren te zien!

In deze actieve les van Miranda beweeg je op de ademhaling en kom je in een fijne flow. Zo ervaar je meer rust in je hoofd en activeer je de energie in je lijf. 

De les gaat door bij minimaal 3 deelnemers en droog weer. Check altijd even je mail voor de zekerheid voorafgaand aan de les. 

En neem je eigen matje mee en dekentje voor de eindontspanning. Wat drinken is ook fijn, net als het dragen van laagjes. 

Namaste!
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR