BEGIN:VCALENDAR
VERSION:2.0
CALSCALE:GREGORIAN
BEGIN:VEVENT
SUMMARY:Workshop: Yoga &amp; Essentiële Oliën - &#039;Vernieuwing&#039; - MOEDERDAG-special met massage mogelijk
DTSTART;TZID=Europe/Brussels:20180513T150000
DTEND;TZID=Europe/Brussels:20180513T163000
LOCATION:Studio 1
DESCRIPTION: Elke maand heeft een ander thema en de yogahoudingen en de essentiële oliën zijn afgestemd op de energie die voelbaar zal zijn in de desbetreffende maand. Het toevoegen van essentiële oliën aan de yoga beoefening versnelt of verbetert het vermogen om de gedachtestromen door middel van yogahoudingen en ademhaling te beheersen. Historisch gezien zijn oliën gebruikt om te helpen in het huidige moment te komen en fysieke en emotionele klachten te helen. Bij het combineren van oliën en yoga brengen we de twee disciplines samen om het ontspannende effect te versterken, waardoor je je fysieke gezondheid kunt bevorderen en emotionele blokkades kunt opheffen.

Thema &#039;Vernieuwing&#039;: Meestal stapelen blokkades zich op in onze heupstreek.  Door een trage, milde &#039;restorative&#039; yin yoga uit te voeren met de focus op de heupstreek gecombineerd met o.a. de essentiële olië &#039;myrrh&#039; zal ons lichaam worden aangespoord zichzelf terug op te vullen met de positieve vernieuwing die de lente ons brengt.  

Speciaal voor MOEDERDAG hebben een extra voor alle dames: mogelijkheid tot het boeken van extra 15 min massage na de workshop. (extra te betalen zie hieronder)

-Prijs van de workshop 20€ is ter plaatse te betalen of over te schrijven (breng je overschrijvingsbewijsje mee) IBAN BE24 3631 7002 1438.  
-Prijs van de extra massage van 15 min : 15€ cash mee te brengen (niet overschrijven)
STATUS:CONFIRMED
SEQUENCE:0
END:VEVENT
END:VCALENDAR