13 Jan - 19 Jan 2020   
Monday 13 January
  18:00
Ashtanga
 Watergraafsmeer

Time   18:00 - 19:00
Teacher   Danielle
Location   Watergraafsmeer
 
 
Dynamische yogales
Share this


  19:15
Pilates
 Watergraafsmeer

Time   19:15 - 20:15
Teacher   Danielle
Location   Watergraafsmeer
 
 
ieder niveau
Share this


  20:30
Pilates
 Watergraafsmeer

Time   20:30 - 21:30
Teacher   Danielle
Location   Watergraafsmeer
 
 
Geschikt voor ieder niveau
Share this


Monday 13 January
18:00  
Ashtanga

Time   18:00 - 19:00
Teacher Teacher   Danielle
Location          Watergraafsmeer
 
Dynamische yogales

19:15  
Pilates

Time   19:15 - 20:15
Teacher Teacher   Danielle
Location          Watergraafsmeer
 
ieder niveau

20:30  
Pilates

Time   20:30 - 21:30
Teacher Teacher   Danielle
Location          Watergraafsmeer
 
Geschikt voor ieder niveau

Tuesday 14 January
  16:00
Easy Yoga Flow
 Watergraafsmeer

Time   16:00 - 17:00
Teacher   Danielle
Location   Watergraafsmeer
 
 
Milde yogales
Share this


  17:15
Pilates
 Watergraafsmeer

Time   17:15 - 18:15
Teacher   Danielle
Location   Watergraafsmeer
 
 
Geschikt voor ieder niveau
Share this


  18:30
Yoga Flow
 Watergraafsmeer

Time   18:30 - 19:30
Teacher   Danielle
Location   Watergraafsmeer
 
 
Mix van verschillende yogastijlen
Share this


Tuesday 14 January
16:00  
Easy Yoga Flow

Time   16:00 - 17:00
Teacher Teacher   Danielle
Location          Watergraafsmeer
 
Milde yogales

17:15  
Pilates

Time   17:15 - 18:15
Teacher Teacher   Danielle
Location          Watergraafsmeer
 
Geschikt voor ieder niveau

18:30  
Yoga Flow

Time   18:30 - 19:30
Teacher Teacher   Danielle
Location          Watergraafsmeer
 
Mix van verschillende yogastijlen

Wednesday 15 January  
Wednesday 15 January
No classes
Thursday 16 January
  09:00
Pilates
 Watergraafsmeer

Time   09:00 - 10:00
Teacher   Danielle
Location   Watergraafsmeer
 
 
Geschikt voor ieder niveau
Share this


  10:15
Pilates
 Watergraafsmeer

Time   10:15 - 11:15
Teacher   Danielle
Location   Watergraafsmeer
 
 
Geschikt voor ieder niveau
Share this


  18:00
Pilates
 Watergraafsmeer

Time   18:00 - 19:00
Teacher   Maroesja
Location   Watergraafsmeer
 
 
Geschikt voor ieder niveau
Share this


  19:15
Yin Yang
 Watergraafsmeer

Time   19:15 - 20:15
Teacher   Maroesja
Location   Watergraafsmeer
 
 
Geschikt voor ieder niveau
Share this


  20:30
Ashtanga
 Watergraafsmeer

Time   20:30 - 21:30
Teacher   Maroesja
Location   Watergraafsmeer
 
 
Dynamische yoga les
Share this


Thursday 16 January
09:00  
Pilates

Time   09:00 - 10:00
Teacher Teacher   Danielle
Location          Watergraafsmeer
 
Geschikt voor ieder niveau

10:15  
Pilates

Time   10:15 - 11:15
Teacher Teacher   Danielle
Location          Watergraafsmeer
 
Geschikt voor ieder niveau

18:00  
Pilates

Time   18:00 - 19:00
Teacher Teacher   Maroesja
Location          Watergraafsmeer
 
Geschikt voor ieder niveau

19:15  
Yin Yang

Time   19:15 - 20:15
Teacher Teacher   Maroesja
Location          Watergraafsmeer
 
Geschikt voor ieder niveau

20:30  
Ashtanga

Time   20:30 - 21:30
Teacher Teacher   Maroesja
Location          Watergraafsmeer
 
Dynamische yoga les

Friday 17 January
  09:30
Yoga Flow
 Kerkstraat 441

Time   09:30 - 10:30
Teacher   Danielle
Location   Kerkstraat 441
 
 
Mix van verschillende yogastijlen
Share this


  10:45
Pilates
 Kerkstraat 441

Time   10:45 - 11:45
Teacher   Danielle
Location   Kerkstraat 441
 
 
Geschikt voor ieder niveau
Share this


Friday 17 January
09:30  
Yoga Flow

Time   09:30 - 10:30
Teacher Teacher   Danielle
Location          Kerkstraat 441
 
Mix van verschillende yogastijlen

10:45  
Pilates

Time   10:45 - 11:45
Teacher Teacher   Danielle
Location          Kerkstraat 441
 
Geschikt voor ieder niveau

Saturday 18 January  
Saturday 18 January
No classes
Sunday 19 January  
Sunday 19 January
No classes
13 Jan - 19 Jan 2020   
13 Jan - 19 Jan 2020