Holistinė Joga | ONLINE TIESIOGIAI
Online
Friday, April 26 • 7:00 AM - 8:00 AM
Marija Stonytė-Idzelė
Jogos praktika mano gyvenime įsiliejo prieš 6 metus. Joje galėjau atrasti ramybę ir atgaivą intensyviame gyvenimo tarpsnyje, kuomet gyvenau tik “galvoje” ir “akyse” - interjero architektūros projektuose. Žvilgsnis nuo apčiuopiamų erdvių pakrypo link vidinių. Praėjusiais metais įsiklausiau į kūną ir širdį - drąsiai nėriau į gilesnius jogos vandenis ir tapau jogos mokytoja. Joga man yra sąmoninga dabarties būsena: kūno ir minties balansas. Panašiai kaip ir mene, gamtoje, ar bet kurioje srityje - proporcingos kompozicijos kuria skambesį ir pakilumo būsenas. Kūne ieškau sveiko ir tvaraus judesio ilgalaikėje perspektyvoje. Mintyje - grynumo ir atviro žvilgsnio, kuriančio vidinę erdvę gerumui. Joga man yra nenutrūkstamas nuotykis kurti šviesą savyje ir tuo dalintis su visais! Sertifikuota Yoga Alliance mokytoja: RYT 200, Vinyasa Flow (Vilnius) RYT 300, Iyengar and Vinyasa Flow (India, Goa)
Description
ONLINE TIESIOGIAI ZOOM platformoje
____________________________________________________
Kaip prisijungti prie tiesioginės transliacijos ONLINE praktikų:
1. Atsisiųskite „Zoom“ programą į mobilųjį arba kompiuterį (nemokamai)
2. Aktyvią nuorodą gausite el. laišku likus 30 minučių iki praktikos pradžios.
3. Patikrinkite ar gerai matotės visu ūgiu - tai suteiks mokytojui galimybę matyti jūsų praktiką (pasirenkama).
4. Pamokos metu būsite įleistas iš „laukimo salės“ ("waiting room).
5. Pamokos metu visų dalyvių garsas bus išjungtas. Garsas bus įjungtas pamokos pabaigoje.
____________________________________________________

Lygis:
Fizinis: 3
Emocinis: 3

Holistinė jogos praktika - aktyvi ir energinga meditacinė joga paremta viso kūno koncentracija, įkvėpta B.K.S. Iyengar jogos.

Aktyvi laikysena praktikuojama ilgesnį laiką, lavinamas vidinis sąmoningas matymas: stebima kūno padėtis ir stabilumo ir lengvumo asanoje (pozoje) balansas. Užsiėmimo metu mokytoja itin detaliai pateikia informaciją, suteikia laiko ir erdvės giliau patirti asanos charakteristikas, atsako į iškilusius klausimus.

Ši joga tinkama visiems, tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems.

Neturintiems praktikos tai puiki proga išmokti tinkamų asanos (pozos) pagrindų prieš žengiant į sudėtingesnes praktikas. Praktikuojantiems - prisiminti pagrindinius principus saugiai ir tausojančiai praktikai.