Ouder Kind workshop

10 januari 2026 • 10:00 - 11:30
Fieke Rieken
5 plaatsen beschikbaar

Beschrijving

Ouder-kind yoga workshop
zaterdag 10 januari
10.00-11.30
kosten 25 euro per duo De opbrengst van deze workshop gaat naar KIKA!!!!

David Draaft Door – 100K4KIKA – David van Dam – Papa van 3, getrouwd, docent, hardloper, triatleet & blogger

De Ouder-Kind Yoga Workshop is een leuk yoga avontuur voor jong en oud, vol aandacht voor elkaar. Alle duo’s, bestaande uit 1 volwassene + 1 kind (leeftijd 3-8 jaar) zijn welkom.

Dus ook opa’s en kleinkinderen of tantes en neefjes kunnen meedoen.

Op een speelse, grappige en/of magische manier worden jullie als duo uitgedaagd om samen te werken en samen te ontdekken. Zo leer je met én van elkaar. Ook (of misschien wel juist?!) de volwassenen van de kinderen! De nadruk ligt op plezier, bewegen, aandacht voor elkaar en verbinding.

Het mooie is dat je geen yoga ervaring nodig hebt. Er komen wel ‘echte’ yoga onderdelen aan bod. Deze zijn aangepast aan de belevingswereld van kinderen. Zo werken we met(lichaams)houdingen, de adem en meditatie. Ook oefenen we met mindfulness (zintuigen),massage en een vleugje acrobatiek. Na inspanning komt ontspanning en dus sluiten we altijd af met een heerlijk yoga slaapje (savasana).

De les wordt gegeven in een thema. Dat kan van alles zijn; een seizoen, een dier, een feestdag. Je kunt het zo gek niet bedenken! Dankzij de symboliek van de thema’s werken we (indirect) met deugden. Zo staat de herfst bijvoorbeeld symbool voor loslaten en een tijger voor kracht, moed en bescherming.

Ouder-Kind Yoga draagt niet alleen bij aan de ontwikkeling van deugden, het stimuleert ook fysieke kracht, (lichaams)bewustzijn en zelfvertrouwen. Het bevordert de samenwerking, communicatie en het vertrouwen tussen u en uw kind.

Maar eigenlijk is Ouder-Kind Yoga vooral heel veel plezier maken en samen genieten!

Dus doe lekker mee. Jullie zijn hartstikke welkom!