
Align & Flow (onvoldoende inschrijvingen) Geannuleerd
14 juni 2024 •
09:00 - 10:15
Botanicum, Polenlaan 13, Ieper, Yogaruimte

Barbara Dequae
Wil je naast een fysieke practice ook werken aan persoonlijke groei? Dan is Barbara de yogadocente voor jou. Haar lessen combineren beweging, bewustwording en ontspanning, en helpen je krachtiger in het leven te staan.
Barbara behaalde meerdere certificaties, waaronder Alignment Yoga Flow (200u), Restorative Yoga (30u), I AM Yoga Therapy™ (120u) en RadiantPeace Yoga Nidra, Ademwerk & Meditatie (80u). Momenteel volgt ze een opleiding tot Orthomoleculair therapeut bij kPNI Belgium.
In haar coachingsaanpak integreert Barbara haar expertise uit 18 jaar ervaring in Human Resources en een postgraduaat Inspirerend Coachen aan de Artevelde Hogeschool.
Beschrijving
Deze yogales is een uitstekende manier om je lichaam te versterken, je houding te verbeteren en je energie vrij te laten stromen. Het is een actieve practice met focus op ademhaling en lichaamsbewustzijn, uitgekiende houdingen en duurzame beweging. Je wordt aangemoedigd om te oefenen met een bewustzijn van uitlijning en veiligheid in de houdingen. De staande, zittende en liggende asana's of yogahoudingen worden op een doordachte en leuke manier in een flow geordend. Er worden variaties aangeboden zodat de les voor iedereen geschikt is.