Ouder & Kind yoga Wachtlijst
15 september 2024 •
10:00 - 11:00
Botanicum, Polenlaan 13, Ieper, Yogaruimte
Jana Verghote
Voor Jana draait yoga in essentie om verbinding — met jezelf, met anderen en met het moment. Of ze nu met kinderen of volwassenen werkt, ze creëert een warme en veilige sfeer van respect, bewustzijn en positiviteit.
Haar lessen nodigen je uit om uit je hoofd te zakken en thuis te komen in je lichaam. In het hier en nu ontstaat ruimte om met een open hart naar jezelf te kijken, je lichaam te aanvaarden en je grenzen op een zachte, oordeelloze manier te verkennen en te verruimen.
Jana volgde de 200u Ashtanga & Vinyasa Flow Teacher Training in Rishikesh (India), de opleiding kinderyoga bij El Sole en de Art of Adjustments training bij RAAK. Daarnaast verdiept ze zich voortdurend via workshops, waaronder ouder-kind yoga.
Beschrijving
Tijdens deze les neemt Jana jullie mee in een verhaal. De bedoeling is dat elkeen het verhaal mee beleeft in zijn of haar fantasie. In het beluisterde verhaal zijn de verschillende yogaonderdelen opgenomen, zoals houdingen, massage, tot rust komen, visualisatie, aandachtig leren ademen, tekenen, ... De oefeningen zijn makkelijk - je hoeft als volwassene niet per se aan yoga te doen - en doordat je ze samen met je kind beleeft, is het een ideale manier om de band met je (klein)kind te versterken.
Richtgroep: (groot)ouders met hun (klein)kind dat al voldoende lang de concentratie kan aanhouden enerzijds en dat het anderzijds nog heel fijn vindt om zich mee te laten nemen in een wereld van fantasie - gemiddeld gaat dit om kinderen van ca. 5 à 9 jaar.
Richtgroep: (groot)ouders met hun (klein)kind dat al voldoende lang de concentratie kan aanhouden enerzijds en dat het anderzijds nog heel fijn vindt om zich mee te laten nemen in een wereld van fantasie - gemiddeld gaat dit om kinderen van ca. 5 à 9 jaar.