Mandala tekenen inclusief picknick olv Thea Boven

18 juni 2022 • 10:00 - 17:00
Aline Crista
200 HRS int yoga teacher India Opleiding Yin teacher Ibiza olv Kata van Doeselaar Opleiding yoga met de chakras, het achtvoudig pad van patanjali & science of the soul Frankrijk olv Elleke van Kraalingen Yoga Nidra Bergen olv Annemiek Latour Yoga Flow Amsterdam olv Simon Rowe Mijn mantra als teacher: Goed voor jezelf zorgen Mijn persoonlijke mantra: Buigzaam als riet en vlieg vrij ♥

Beschrijving

Niets is fijner dan op een meditatieve en creatieve wijze samen iets moois maken. Samen en toch ook weer individueel.
Het tekenen van een mandala is een meditatief proces waarbij focus, rust, ontspanning en inzicht samenvloeien tijdens het ontwerpen en kleuren.
Mandala betekent: wiel, rondgang. Een mandala tekenen is een herhaling van vormen en kleuren, getekend in een cirkel. Een grondpatroon voor een mandala kan zeer divers zijn. Het kan gebaseerd worden op getallen, op thema*s, op geboortedata, op chakra*s of andere significante data. Het kan getekend worden voor jezelf of een ander. Deze dag gaan we beginnen met een getal*s mandala. Je leert hier de grondbeginselen van de numerologie, verwerkt tot een mandala. Bij belangstelling is het mogelijk dat er een vervolgcursus komt.

Kom deze dag meedoen. Of je nu ervaring hebt of niet, ieder kan tekenen.
Een vorm van ondergrond of kennis is niet nodig.
Wat neem je mee: kleurpotloden, teken potlood, passer, liniaal en gum
Wat krijg je: tekenpapier, koffie, thee, lekkers en een heerlijke picknick
85,- graag kontant meenemen (Voor alle workshops geldt, als je je opgeeft gaan we er vanuit dat je ook komt. Je kan je niet meer vlak van te voren afzeggen.)