Aerial Klankreis Gemert
19 maart 2026 •
19:30 - 21:30
Daisy de Gast
Rust, herstel en bewustzijn.
Beschrijving
Aerial klankreis – Gemert
Deze Aerial klankreis is een uitnodiging om te vertragen en je te laten dragen.
Tijdens deze avond lig je in een aerial hammock en mag je zakken in een veld van klank, trilling en stilte.
Terwijl je wordt ondersteund door de doeken, werken Tibetaanse klankschalen, zachte instrumenten en intuïtieve begeleiding diep door in het lichaam.
De combinatie van gedragen liggen en klank nodigt uit om spanning los te laten en het zenuwstelsel tot rust te brengen. Je hoeft niets te doen, niets te begrijpen en niets te delen. Je mag er gewoon zijn.
Klank werkt voorbij woorden.
Veel mensen ervaren na afloop meer ruimte in hun hoofd, zachtheid in het lichaam en een diep gevoel van rust en bedding.
Deze Aerial klankreis past bij je als je:
* Vaak in je hoofd zit en moeilijk tot rust komt
* Spanning of onrust in je lichaam ervaart
* Verlangt naar diepe ontspanning en gedragen worden
* Wilt zakken in je lichaam, zonder woorden
Ervaring met klank is niet nodig.
Praktisch
Locatie: Maan 7, Oudestraat 99, Gemert
Tijd: 19.30 – 21.30 uur
Bijdrage: €25
Er zijn dekens en oogmaskers aanwezig. Neem eventueel een extra deken mee, zeker als het wat kouder is.
Draag comfortabele kleding waarin je goed kunt ontspannen en zorg bij koudere temperaturen dat je warm gekleed bent. Dikke sokken zijn prettig. Ook fleece kleding, een kruikje of een dun kussentje voor onder je hoofd kan fijn zijn om mee te nemen.
Bij extreme weersomstandigheden of vorst zal de sessie worden geannuleerd. Dit geldt met name voor de maanden februari en maart en is dus onder voorbehoud. In dat geval kun je altijd doorschuiven naar een volgende Aerial klankreis.
Er is plek voor maximaal 9 personen.
We sluiten af met thee, zodat je rustig kunt landen voordat je weer ontspannen naar huis gaat.
Voel je welkom.
Boeken kan via: www.momoyoga.com/daisybloom
Start bij de over pagina.
Een klankreis is niet geschikt voor iedereen op de onderstaande website vind je hierover uitgebreide informatie.
https://www.daisybloom.nl/contra-indicaties
Liefs,
Daisy Bloom