SPECIAL ~ Yoga Nidra met klankschalen

5 december 2025 • 19:00 - 21:00
Natascha Huige

Beschrijving

Gun jezelf een moment van complete rust en diepe heling tijdens deze bijzondere avond waarin Yoga Nidra en klanktherapie samenkomen.

We starten met een korte inleiding en zachte stretches of ademhalingsoefeningen om te landen in je lichaam. Daarna volgt een begeleide Yoga Nidra – ook wel de yogaslaap genoemd. Liggend in een comfortabele houding word je meegenomen in een diepe staat van ontspanning waarin je lichaam rust, je geest kalmeert en je energie zich vernieuwt.

Na de Yoga Nidra gaan we naadloos en zachtjes over in een klanksessie. Klankschalen en andere helende instrumenten vullen de ruimte met subtiele vibraties die je nog dieper meenemen in ontspanning. De trillingen helpen je om spanning los te laten en je zenuwstelstel tot rust te brengen. Zonder woorden; alleen klank, stilte en zijn.

Neem warme kleding mee, dikke sokken en eventueel een eigen dekentje of oogkussen

Deze special is perfect als je behoefte hebt aan rust, herstel en innerlijke balans. Je hoeft geen ervaring te hebben – alleen maar te liggen, te luisteren en te ontvangen.