Reformer Pilates

26 oktober 2026 • 11:00 - 12:00
Medisch Thuis Borgtstraat 1, 2430 Laakdal, polyvalente ruimte (linkse zaal)
Miette Dierckx
Hallo! Ik ben Miette, een enthousiaste Pilates- en yogadocente met een passie voor beweging, gezondheid en welzijn. Voor mij draait lesgeven om meer dan alleen oefeningen uitvoeren. Ik wil een veilige en ontspannen omgeving creëren waarin iedereen, ongeacht ervaring of niveau, zich sterker, soepeler en meer verbonden met zijn of haar lichaam kan voelen. Mijn lessen combineren aandacht voor techniek, ademhaling en lichaamsbewustzijn, zodat je niet alleen fysiek sterker wordt, maar ook met meer energie en rust naar huis gaat. Ik kijk ernaar uit om samen met jullie te bewegen!
3 plaatsen beschikbaar

Beschrijving

Wil je werken aan een sterker, leniger en evenwichtiger lichaam? Dan is Reformer Pilates een fantastische methode. Tijdens deze training maak je gebruik van de Reformer: een speciaal toestel met een schuivend platform, veren, touwen en katrollen. De veren zorgen voor een unieke, aanpasbare weerstand die je spieren continu uitdaagt. Je traint hierbij niet alleen tegen de weerstand in, maar moet de beweging ook gecontroleerd terugbrengen. Dit maakt elke oefening bijzonder effectief en zacht voor de gewrichten.

Een Reformer-les is een dynamische full-body workout waarin kracht, flexibiliteit en controle samenkomen. Onder begeleiding voer je gevarieerde oefeningen uit – liggend, zittend, knielend of staand op het toestel. Doordat de weerstand precies op jouw niveau kan worden afgesteld, is de les toegankelijk voor iedereen, van beginners tot gevorderde sporters.

De belangrijkste voordelen op een rij:

Sterkere 'Core': Diepe versterking van je buik-, rug- en bekkenbodemspieren.

Betere houding: Je verlengt en versterkt je spieren tegelijkertijd, wat helpt tegen rug- en necklachten.

Lage impact op gewrichten: Ideaal voor blessurepreventie of revalidatie.

Lange, slanke spieropbouw: Je traint strakke spieren zonder zware massa op te bouwen.

Focus en balans: De combinatie van geconcentreerde beweging en ademhaling brengt rust in je hoofd.

Onze lessen vinden plaats in kleine, gezellige groepjes van maximaal 6 personen, zodat er altijd voldoende persoonlijke aandacht is voor jouw houding en techniek.

Je mag binnenkomen langs de linkerzijkant van het gebouw; de deur staat al op een kier, dus je kunt zo doorlopen. Verder hoef je eigenlijk niets mee te brengen, want alle materialen zijn aanwezig. Als je wilt, kun je eventueel een handdoekje en een drinkbus meenemen.

Annuleren kan gratis tot 12u voor de les.

We kijken ernaar uit je te verwelkomen in de studio!