Naschoolse yoga: Poëziedag, rijmend met yoga aan de slag!
22 maart 2022 •
16:00 - 17:00
Freinetschool De Pit, Overstraat 37, 3290 Diest
Reina Lahaye
Reina is mama van Maybritt, Robin-June en Ramses. Ze startte in 2005 met yoga en is erkend docent van zowel kinderyoga, babyyoga als Sherborne. In 2019 richtte ze Okinawa Kids op, naar het gelukkige Japanse eiland ‘Okinawa’.
Deze yogi is ook psychotherapeut, wandelcoach en relaxatietherapeut bij Praktijk Okinawa. Deze achtergrond in mentaal welzijn, mindfulness en natuurbeleving vind je ongetwijfeld terug in haar kinderyoga. In een ideaal yogalesje zit voor haar een beetje jazz, een goede brok mindfulness, waanzinnig veel fantasie, een snuifje cultuur en vooral veel thuiskomen in ons lijf. Als Reina niet de yogabomendisco danst op haar matje, dan vind je haar wel bosbadend, coachend of schrijvend terug onder de bomen.
Leuk weetje; Reina reist ongelofelijk graag en is ook journalist van opleiding. Voor de yogalesjes schrijft ze reisavonturen uit en neemt de kinderen zo mee op yogareis.
Beschrijving
Het is vandaag Poëziedag! En dan gaan we natuurlijk rijmend aan de slag. Er is de pianist met een dekentje van mist, er is de volle maan, geel en rond, die schijnt zijn lichtje op de grond en daarna gaan we stevig stampen in het zand en jagen zo de piraten van het strand. Maar kunnen we ook tikkend rijmen of rijmend tikken, zonder ons te verslikken?