Workshop :, Versterk je weerstand met yoga Wachtlijst

15 februari 2025 • 10:00 - 13:00
kastlenstraat 170 1182 EJ Amsterdam
Rembert Petrus
Het onderwerp waar ik in werk is de klassieke yoga. Ik heb een plan tijdens het lesgeven, daar wijk ik natuurlijk van af indien nodig. Mijn lessen vragen veel van je concentratie en van je lichaam. Durf je mee te gaan naar plekken van ongemak en daar blijven om te zoeken naar vrijheid, zelfs als je denkt dat je daar de vrijheid al hebt gevonden? Ik weet zeker dat wij die vinden of dieper kunnen als je meegaat in de zoektocht. Wat begint als een uitdaging voor het lichaam wordt steeds meer je bron van rust en gezondheid en energie.

Beschrijving

De winter daagt je immuunsysteem uit. Hoe bereid je je voor op de komst van virussen? Wat doe je als je al verkouden bent? Het komt allemaal aan de orde in deze XL les
Workshop February 15: Strengthen Your Immunity with Yoga
Winter challenges your immune system. How do you prepare for the arrival of viruses? What can you do if you already have a cold? All of this will be covered in this extended class.

📅 Datum: zaterdag 15 februari
🕘 Tijd: van 10.00 uur tot 13.00 uur
📍 Locatie: Kastelenstraat 170
💶 Kosten: 3 strippen (inschrijven met 1 strip) of koop een XL les voor €39,60 via je account; jaarkaart houders € 35 via mijn gironummer IBAN: NL80INGB0007530048
welkom met 6 maanden Iyengar yoga ervaring
Ben jij ook benieuwt, doe dan mee met de workshop