Yin met Ballen

30 september 2021 • 18:30 - 19:30
Noémi Schoefs

Beschrijving

Yin met Ballen is onze cross-over tussen Yin Yoga en Triggerpoint Therapy. Yin staat voor lang aangehouden stretches (tot wel 5 minuten) die diepzittende spanning in spieren en bindweefsel losmaken en de doorbloeding en mobiliteit in je weefsels en gewrichten verbetert. Gesteund op de kennis van het meridiaanstelsel, geniet je na een yin les van een diepe fysieke en emotionele ontspanning. Voor deze les integreren we ook technieken uit de triggerpoint therapie om ook die diepzittende “knopen” los te werken en nog meer “free flow of energy” te creëren. De lessen kunnen focussen op een bepaalde uitwerking op je meridiaanstelsel en energetisch lichaam of op een bepaald lichaamsdeel zoals knieën, heupen, rug of bovenlichaam.

Yin met Ballen is de perfecte aanvulling op de meer yange yogastijlen zoals Ashtanga Yoga en is owv het statische karakter van deze stijl uitermate geschikt voor wie een hectisch leven leidt of een fysiek zwaar beroep of trainingsschema heeft!

Yin met Ballen is een all levels les, met en zonder ervaring kan je aan deze les deelnemen. Je lichaam en je geest zullen je dankbaar zijn!

Opgelet! Voor deze les heb je naast het gebruikelijke materiaal (kussen, deken) ook 2 tennis- of therapy ballen* nodig en een zakje of sok om deze in te steken.

*Therapy balls bij ons aan te kopen voor 10 euro per paar.

Ook al zijn de Corona-maatregelen voor sport momenteel opgeheven, toch houden wij nog enkele basisregels in acht:
- voorzie in de mate van het mogelijke je eigen materiaal
- was of ontsmet bij het binnenkomen in de studio je handen
- kies een aangeduide plaats in de zaal (zie stickertjes op de grond!)
- ontsmet na je practice het eventueel gebruikte leenmateriaal