FREE CLASS Yin met zachte bewegingen - Wim ( Opendeurdag Saja Loft Herent)

16 September 2023 • 15:30 - 16:15
Schoonzichtlaan 43, 3020 Herent, Saja Yoga Loft Herent
Saja Teacher

Description

In deze yin les gaan we eerst in de houdingen een paar zachte bewegingen brengen waardoor we proberen om de stagnerende energiestroom terug op gang te brengen en tegelijk de dieperliggende emotionele blokkades los te maken. Daarna laten we de stilte en rust toe zodat de energie de kans krijgt om doorheen heel het lichaam te stromen en we ruimte en openheid in de diepere weefsels van ons lichaam creëren en een dieper bewustzijn over onszelf verkrijgen.

*OPENDEURDAG MET GRATIS SPECIAL CLASSES OP 16 & 17 SEPTEMBER!
Saja Yoga Loft Herent is onze tweede locatie waar Yoga opleidingen, Workshops, Special Yoga Weekends en Speciale lessenreeksen doorgaan.
Het is een plek buiten de stad, te midden in een oase van rust.
Hier kan je terecht voor onze speciale Yoga of bewustzijnsbelevingen naast ons klassieke lessen aanbod bij Saja Yoga Studio in het hartje van Leuven.
In ons aanbod werken we nauw samen met andere professionele organisaties of leerkrachten.