Kinderyoga (6-10 jaar) Geannuleerd
20 september 2025 •
11:00 - 12:00
Evi Deferm
kinder- & jongerencoach / kinder- & tieneryogadocente
Hi there!
Ik ben Evi Deferm.
Als voormalig taalleerkracht (nu kinderyogadocente en kindercoach) én als mama van een 11-jarige spring-in -t-veld, begeleid ik al 20 jaar gepassioneerd kinderen en jongeren in hun groei- en leerprocessen.
Ik word blij als hun ogen fonkelen. Als ze gemotiveerd zijn om voor hun dromen te gaan, omdat ze weten dat ze stevig in hun schoenen staan. Lichaam en geest in balans. Verbonden met hun naasten. Klaar voor een wereld vol uitdagingen.
Er zijn meerdere wegen naar hetzelfde doel… maar kinder- en tieneryoga (+ ouder&kind yoga) zijn misschien wel de àllerleukste paden naar dat grotere zelfbewustzijn.
Waarom?
omdat er op dat pad geen prestatiedruk is
omdat niemand verder hoeft te gaan dan zijn eigen grens
omdat we imperfectie omarmen en iedereen helemaal zichzelf mag zijn
omdat het zo bevrijdend is contact te maken met mensen – in een wereld die ons vooral probeert te verbinden aan het materiële.
Vandaar mijn AANBOD:
1) Kinderyoga
Uiteraard doen we aan fysieke inspanning tijdens het uitvoeren van de yogahoudingen, maar er is nog zoveel meer! Luisteren naar verhalen, leren ademen, tot rust komen tijdens minimeditaties en -massages, energie loslaten in yogaspelletjes, onze verbeelding laten werken tijdens visualisaties, creatief talent bovenhalen tijdens een verwerkingsmoment… Variatie en verwondering gegarandeerd.
2) (groot)OUDER & KIND yoga
Vergelijkbaar met kinderyoga, maar dan in duo: de oefeningen worden uitgevoerd samen met een volwassene (dat kan mama, papa, oma of opa zijn, maar evengoed een buurvrouw of je favoriete tante).
Om een uurtje helemaal samen ZEN te zijn, maar ook heel wat te bewegen. Met hoorbare stiltes, maar ook veel pret. Even dicht bij elkaar, zonder afleiding (geen bliepjes, geen scherm, geen onverwacht appèl)
Eindigen doen we altijd met een grote glimlach en warme hartjes, zodat de positieve energie thuis nog kan verderwerken. En als jullie er maar niet genoeg van krijgen: uiteraard zijn de aangeleerde oefeningen makkelijk te herhalen, waar en wanneer je maar wil.
Beschrijving
Uiteraard doen we in deze les aan fysieke inspanning en yogahoudingen, maar er is nog zoveel meer! Luisteren naar verhalen, leren ademen, tot rust komen tijdens minimeditaties en -massages, energie loslaten in yogaspelletjes, onze verbeelding laten werken tijdens visualisaties, creatief talent bovenhalen tijdens een verwerkingsmoment… Variatie en verwondering gegarandeerd!