Qigong met Yenna Zhang: van lente naar zomer

13 juni 2026 • 10:00 - 13:00
STUDIO AINA
AINA YOGA
1 plaats beschikbaar

Beschrijving

Trek comfortable kleding aan en werk met Qigong aan rust, energie en balans in je lichaam.

De overgang van lente naar zomer brengt beweging: meer energie, meer openheid, maar ook de behoefte aan balans. Tijdens deze 3 uur durende sessie begeleidt acupuncturist en natuurgeneeskundige Yenna Zhang je door de overgang van de seizoenen. Op basis van de Traditionele Chinese Geneeskunde (TCG) maken we de verschuiving voelbaar van de groeikracht van de lente (houtelement) naar de bruisende energie van de zomer (vuurelement).

Qigong, een combinatie van rustige beweging, ademhaling en aandacht, helpt om spanning los te laten, je energie te versterken en meer ruimte te ervaren in je hoofd en lichaam. Ervaar wat er in jou wil stromen en beweeg mee met het ritme van de natuur.

Wat je kunt verwachten:
- inzicht in de elementen vanuit TCG
- ervaren hoe energie beweegt en verandert
- zachte Qigong oefeningen (binnen en buiten)
- afrondende (zelf)massage
- met zorg samengestelde en voedende 3-gangen lunch volgens de Chinese voedingsleer, passend bij de overgang naar de zomer.

Zaterdag 13 juni 2026, 10:00 – 13:00 uur
€ 66 per deelnemer, maximaal 8 deelnemers

Vragen? Mail naar info@studioaina.nl