Freediving workshop met BreatheNautics - op het droge

20 juni 2026 • 10:30 - 13:00
STUDIO AINA
AINA YOGA
7 plaatsen beschikbaar

Beschrijving

Haal diep adem… en stel je voor dat je wegzakt in de rustige, gewichtloze wereld van freediving, zonder nat te worden. Op zaterdag 20 juni brengt BreatheNautics deze bijzondere ervaring naar STUDIO AINA.

In deze unieke workshop ervaar je de mentale focus, diepe ontspanning en verrassende mogelijkheden van je ademhaling die freediving zo krachtig maken. Door middel van ademhalingstechnieken, oefeningen en veilige ademretenties ontdek je hoeveel je lichaam kan wanneer je meer afstand kunt nemen van je negatieve gedachten. Aan het einde van de sessie begrijp je freediving niet alleen, je hebt het gevoeld! Ben je klaar om de kracht van je adem te ervaren?

✔ We blijven droog
✔ Geen ervaring vereist
✔ Maximaal 8 deelnemers
✔ Inclusief voedzame lunch

Uiteraard worden de deelnemers uitgenodigd hun adem in te houden. Vind je dit spannend, dan heb je altijd de mogelijkheid een bepaalde oefening over te slaan.

Deze workshop vindt doorgang bij minimaal 4 deelnemers. De workshop zelf duurt maximaal 2 uur en daarna is er ruim de tijd voor lunch.

Wil je na de workshop je nieuwe ademcapaciteit in het water ervaren?

Op zondag 21 juni gaan we naar Diveworld, Enschede. Zie deze datum op de agenda voor meer informatie. Je kunt je ticket voor dag 2 van tevoren aanschaffen of in de studio na afloop van de workshop.