Pricing

Single Class

$18
Valid for 3 weeks
$18

4-class pass

$60
Valid for 6 months
$60

8-class pass

$110
Valid for 8 months
$110

12-class pass

$150
Valid for 12 months
$150

VIRTUAL OPTION ONLY-- Single Class

$8
Valid for 4 weeks
This is for those who want to workout in the comfort of their own homes. You will need a couple set of weights and a mat (or bath towel).
$8

VIRTUAL OPTION ONLY-- 4 Pack

$20
Valid for 4 months
This is for those who want to workout in the comfort of their own homes. You will need a couple set of weights and a mat (or bath towel).
$20