Workshop Peuteryoga
4 juli 2025 ā¢
10:00 - 11:15
Villa Mare
Marieke Wagner
https://villamare.nl/over/
Beschrijving
Een peuteryogales is bovenal een uur quality time met elkaar. Een uur waarin je de volledige aandacht hebt voor je peuter, maar ook een uur waarin je als ouder even fijn los mag laten. Je hoeft even helemaal niks te bedenken, ga maar lekker mee in het ritme van de les, ontmoet andere ouders en peuters, ontspan en heb plezier! Meer info vind je op onze website.
Het ritme van de les ziet er ongeveer als volgt uit:
- Welkomstliedje
- 'Here comes the sun' (gronden)
- Opwarmen met dans en muziek
- Vertelkastje/boekje met fruitmoment
- Verhaal naspelen met yogahoudingen
- Creatieve opdracht
- Schommeldoek
- Samen onder een dekentje rusten met warmte kussentjesĀ
Kinderen maken spelenderwijs kennis met de afwisseling tussen actief bezig zijn en rusten.
Na de les is er tijd voor een kop theeĀ om na te praten en elkaar te ontmoeten. De peuters kunnen nog even klimmen en klauteren. Maar stilletjes in jullie yoga bubbel naar huis vertrekken, mag natuurlijk ook.
Ook als je peuter een uur lang alleen maar rondjes wil rennen of stilletjes alles wil observeren, is dat helemaal goed. Stiekem nemen ze veel meer mee van de les dan je denkt en spelen ze bijvoorbeeld thuis alles na. Ik nodig je uit je verwachtingen hierin los te laten, go with the flow en zie wat er ontstaat. Jullie zijn heel erg welkom!
note: je kunt een losse workshop boeken voor ā¬17,50 (losse les) of een reeks van 3 voor ā¬45 (3x workshop peuteryoga, keuze uit de volgende data: zat 10, vrij 16 mei, vrij 13, zat 14 juni, vrij 4 en 5 zat juli).