Mindfulness | Stiltedag

18 February 2023 • 09:30 - 14:30
Oostzeedijk 108, unit 9
Marjolein Filizer

Description

Wellicht heb je in het verleden de 8-weekse mindfulnesstraining bij ons gevolgd of ergens anders. De kracht van aandacht geven aan dat wat er is, voeden we door dit steeds te blijven beoefenen. Mindfulness is een beoefening van steeds weer terugkomen. Misschien beoefen je nog dagelijks dmv meditatie, yoga of dergelijke om zo jezelf ruimte te geven om te voelen, stress los te laten en/of meer rust te creëren. Maar soms nemen andere dingen in het leven het over en is onze aandacht daar nodig. Het afdwalen is niet waar het om draait, maar het bewust hiervan zijn en met vriendelijkheid weer bij jezelf komen. Dit terugkomen geeft rust en vaak weer de herinnering van hoe fijn die tijd voor jezelf toch kan zijn.

Voor wie de training heeft gevolgd, weet je dat dit een mooie gelegenheid is om weer eens in een groep (Sangha) samen in stilte te beoefenen. Het kan ook een mooie herinnering zijn om te verdiepen en om weer meer mindfulness te beoefenen.


* Je kan ook de stiltedag mee komen doen als je niet eerder een 8-weekse MBSR hebt gevolgd. Je wordt begeleid in alle beoefeningen.


* Deze dag is voor een ieder die zich getrokken voelt naar de stilte, langere tijd gewend is om te mediteren en ruimte wilt maken voor wat er aanwezig mag zijn.


* De stiltedag wordt gegeven door trainer Charlene.


* Voor vragen neem contact met ons op via contact@marjoleinrikkelman.com