Vinyasa Yoga (laatste les Amanda*)

21 september 2025 • 09:00 - 10:00
Raadhuisstraat 14
Amanda van Haaren
Amanda heeft ruim 12 jaar ervaring met yoga. Ze is begonnen met Dru Yoga en heeft de Ashtanga Yoga en Yin Yoga opleiding afgerond. “Op de mat staan” is een fijn ankerpunt in mijn leven, waardoor ik telkens weer uit kan komen bij mezelf. Hierdoor is er meer rust en balans gekomen. Gaandeweg heeft yoga mij zoveel bewustwording en moois gebracht, dat gun ik jou ook. Graag daag ik je uit in mijn lessen, met een zachte blik naar jezelf en altijd binnen jouw grens. Een open sfeer met persoonlijke aandacht is kenmerkend voor mijn lessen. En gelukkig mag er ook gelachen worden, humor verdient tenslotte ook alle ruimte op de mat! “You are only one yoga class away from a good mood”

Beschrijving

Na drie fijne jaren gaat Amanda stoppen met de zondagochtend les. Ze heeft dit besluit met zorg genomen, vanuit een verlangen om meer ruimte te maken voor zichzelf, haar gezin en de opleiding die ze momenteel volgt.

Ze heeft deze les altijd met veel toewijding en liefde gegeven en daar zijn we haar super dankbaar voor. Heel jammer natuurlijk voor ons dat ze gaat stoppen, maar ook mooi dat ze luistert naar haar lijf en gaat bekijken wat er op haar pad mag ontstaan. Amanda blijft gewoon nog onderdeel van ons team; ook al staan er binnenkort geen lessen meer van haar op het rooster. Wel kan je haar nog regelmatig ontmoeten in de Mysore les op de dinsdagochtend, die ze zelf trouw volgt :)

Wat betekent dit?

* De laatste zondagochtend les in de huidige vorm is op 21 september 2025.
* Voor nu blijft de zondagochtend even 'leeg'. We vertrouwen erop dat zich vanzelf aandient wat er op deze plek mag ontstaan, maar staan ook zeker open voor ideeën en wensen van jouw kant.

"Dank je wel voor je trouwe aanwezigheid en fijne energie! Jullie hebben mij als docent geinspireerd en ook veel gegeven. Namaste en heel graag tot ziens!"

Liefs Amanda