Easy Flow XL - lente editie

18 mei 2025 • 10:30 - 12:30
Raadhuisstraat 14
Lidy van den Heuvel
Vanaf 2020 ben ik actief yoga gaan beoefenen en sindsdien is er zoveel veranderd lichamelijk en geestelijk; een wereld is opengegaan en ik heb afscheid genomen van veel dingen die niet meer bij me paste. Wat ik heb geleerd in dat half uur per dag op de mat heeft mijn mindset, lichaam en de manier waarop ik naar mezelf kijk en praat totaal verzacht, verdiept en liefdevoller gemaakt die andere 23,5u. Die verbinding voelen met je lichaam en je ziel, en daarna volgen wat je nodig hebt is wat ik zo bijzonder vind en dat gevoel gun ik iedereen. Ik hoop anderen te inspireren om van een speelse blik in een les te ontdekken, vertragen en verzachten. Lidy heeft de yoga opleiding in Vinyasa gedaan op Bali in september 2023. Ze geeft lessen van een Easy Flow tot aan een pittige Vinyasa les. Lidy is daarnaast holistisch therapeut, maakt intentie kaarsjes en geeft cirkels rondom verbinding met jezelf en met de maancyclus.

Beschrijving

Een extra lange yogales om lichaam en geest in bloei te zetten

Voel de lente in je lijf! 🌿
Gun jezelf een moment van rust, ruimte en hernieuwde energie tijdens deze extra lange Easy Flow XL yogales. In het teken van de lente laten we ons inspireren door groei, vernieuwing en het ontwaken van de natuur.

Easy Flow Yoga is een rustige, vloeiende vorm van yoga waarin kracht en zachtheid elkaar afwisselen. We bewegen op het ritme van de adem, nemen de tijd om te voelen, te stretchen en spanning los te laten. Deze les is ideaal om dieper te zakken in je practice en je lichaam op een zachte manier te versterken.

We nemen tijdens deze XL-editie extra tijd voor ontspanning, ademhaling en het stimuleren van je vitale energie. Laat je lichaam ontwaken, je hoofd verstillen en je hart openen voor het nieuwe seizoen.

Voor iedereen die op een toegankelijke manier meer verdieping en ontspanning zoekt.
Ik kijk ernaar uit je te verwelkomen in deze lentevolle flow 🌞

Praktische info:
Prijs: 35 euro voor een losse boeking. Je mag voor deze les ook twee lessen inleveren van je abonnement of rittenkaart. Neem dan even contact op via email of what's app, dan regelen wij de rest.
De les gaat door bij minimaal 4 deelnemers.