Yin Yoga
14 januari 2026 •
09:30 - 10:45
Yogastudio La Cornelia, Milrooijseweg 59a, Berlicum
Edith Henskens
Mijn naam is Edith Henskens, ik ben al 60 jaar op deze wereld en mama en omi mogen worden.
Sinds 4 jaar woon ik sinds mijn jeugd weer in Berlicum met mijn man en 2 Siberische Husky’s.
Na mijn vervroegd pensioen (ik ontwierp creatieve educatie-projecten voor scholen en musea) heb ik mezelf volledig gewijd aan mijn andere passie:
Yin yoga en Zenmeditatie.
Na een Zen-beoefening van tien jaar wordt ik komend jaar gewijd als Zen-monnik.
Ik zie het als mijn bijdrage aan de wereld om zoveel mogelijk mensen te faciliteren in bewuste ontspanning tijdens de yin yogalessen die ik met heel veel liefde geef.
Ik kijk er dan ook enorm naar uit om te mogen beginnen met lesgeven in deze fijne yogastudio van Evelien.
Beschrijving
Yin Yoga is een langzame en meditatieve yoga beoefening die het zenuwstelsel kalmeert en flexibiliteit en mobiliteit op de lange termijn bevordert door te werken op het diepe bindweefsel en het verlengen van de spieren. Docente Edith verwerkt tijdens deze les ook elementen van somatische yoga. Bij somatische yoga beweeg je langzaam en bewust om de hersenen opnieuw te leren de spieren zowel actief te laten zijn als te ontspannen. Een prachtige combinatie!