26 februari - 3 maart 2024
Deze week
Maandag, 26 februari
09:00
Babette
Pilates

de Laurentius, Anahatazaal

09:00
Babette
Pilates l online
Online

Livestream Anahatha

10:30
Germaine
Kundalini Fusion

de Laurentius, Anahatazaal

10:30
Germaine
Kundalini Fusion l online
Online

Livestream Anahatazaal

13:30
Tineke
Gentle Yoga

Laurentius, Anahathazaal

18:00
Tineke
Dru Yoga

Laurentius, Anahatha

18:00
Tineke
Dru Yoga l online
Online

Livestream Anahatha

18:00
Nadege
Iyengar Yoga

Achtergracht, Pranazaal

19:30
Ehud
Yang Yin Yoga eng l online
Online

Livestream Anahatha

19:30
Ehud
Yang Yin Yoga l eng

de Laurentius, Anahatazaal

20:00
Laetitia
Critical Alignment l intens

Achtergracht 16, Pranazaal

21:15
Milou
Stembevrijding

Laurentius, Anahatha

Dinsdag, 27 februari
09:30
Joyce
Gentle Yoga

Achtergracht 16a, Pranazaal

09:30
Joyce
Gentle Yoga l online
Online

Livestream Pranazaal

17:30
Isolde
Hatha & Pranayama

de Laurentius, Anahatazaal

17:30
Isolde
Hatha & Pranayama - Online
Online

Livestream Anahatha

19:00
Isolde
Yin & Sound - NL/ENG

de Laurentius, Anahathazaal

19:00
Isolde
Yin & Sound - Online NL/ENG
Online

Livestream Anahatha

20:45
Wendela
Pilates
Wachtlijst

de Laurentius, Anahathazaal

20:45
Wendela
Pilates l online
Online

Livestream Anahatha

20:45
Nicolien
Vanaf 5 maart l Critical Alignment Yoga basis

Achtergracht, Prana

20:45
Nicolien
Vanaf 5 maart l Critical Alignment Yoga basis - online
Online

Achtergracht, Prana

Woensdag, 28 februari
09:00
Mireille
Hatha Yoga
Wachtlijst

Achtergracht 16a, Pranazaal

09:00
Mireille
Hatha Yoga l online
Online

Livestream Pranazaal

09:00
Ehud
Vinyasa Flow nl/eng l online
Online

Livestream Anahatha

09:00
Ehud
Vinyasa Flow l nl/eng

Laurentius, Anahatha

11:00
Paul
Gentle Yoga

Achtergracht 16a, Pranazaal

16:30
Germaine
Chineng Qigong

Laurentius, Anahatha

16:30
Germaine
Chineng Qigong l online
Online

Livestream Anahatha

18:00
Nadege
Iyengar

Achtergracht 16a, Pranazaal

18:45
Marieke
Yin Yoga

Laurentius, Anahathazaal

18:45
Marieke
Yin Yoga l online
Online

Livestream Anahatha

19:30
Isolde
Uurtje Hatha Yoga

Laurentius, Ohm

20:15
Laura
Vinyasa Flow eng l online
Online

Livestream Anahatha

20:15
Laura
Vinyasa Flow l eng

de Laurentius, Anahatha

20:30
Sabina
Hatha Yoga

Achtergracht 16a, Pranazaal

20:45
Astrid
Uurtje Yin Yoga - nl/eng

Laurentius, Ohm

Donderdag, 29 februari
09:30
Valerie
Yin Yoga

Laurentius, Anahatha

09:30
Valerie
Yin Yoga - online
Online

Livestream Anahatha

18:00
Jup/Miriam
Vanaf 7 maart l 5Rythms Dance

Laurentius, Anahatha

19:15
Ineke
Slow Flow Vinyasa nl/eng

Achergracht 16a, Prana

19:15
Ineke
Slow Flow Vinyasa nl/eng l online
Online

Livestream Prana

19:30
Germaine
Kundalini Fusion
Wachtlijst

Laurentius, Ohm

19:30
Wendela
Pilates

Laurentius, Lotus

19:30
Wendela
Pilates l online
Online

Livestream Anahatha

20:45
Maud
Meditatie

Laurentius, Anahatha

20:45
Ineke
Yoga Nidra

Achtergracht, Prana

20:50
Ineke
Yoga Nidra l online
Online

Livestream Prana

Vrijdag, 1 maart
09:00
Astrid
Yin Yang Yoga l online
Online

Livestream Anahatha

09:00
Astrid
Yin Yang Yoga l nl/eng

de Laurentius, Anahathazaal

09:30
Eliza
Laurentius l Uurtje Mindful Yoga

Laurentius, Ohm

09:30
Eliza
Uurtje Mindful Yoga l online
Geannuleerd

Livestream Pranazaal

10:45
Eliza
Critical Alignment Yoga basis l online
Geannuleerd

Livestream Pranazaal

10:45
Eliza
Laurentius l Critical Alignment basis

Laurentius, Ohm

11:00
Babette
Pilates & Fascia Stretch

de Laurentius, Anahatha

11:00
Babette
Pilates & Fascia Stretch l online
Online

Livestream Anahatha

12:30
Jacinta
Hatha Serenity Flow

Laurentius, Anahatha

15:30
Monique
Lesserie kinderyoga 4 - 12 jaar

Laurentius, Anahatha

16:45
Sabina
Tieneryoga

Laurentius, Ohm

19:30
Chistine
Aerial Flow l nl/eng
Wachtlijst

Laurentius, Anahatha

20:00
Tanja
Mindfulness Meditatie l online Zoom
Online

Zoom Tanja thuis

Zaterdag, 2 maart
09:00
Klaus
Critical Alignment Yoga nl/eng l basis

Achergracht 16a, Prana

09:00
Klaus
Critical Alignment Yoga nl/eng l online
Online

Livestream Pranazaal

09:00