18 - 24 oktober 2021
Deze week
Maandag, oktober 18
09:00
Babette
Pilates
geannuleerd

de Laurentius, Anahatazaal

09:00
Babette
Pilates - Online
geannuleerd online les

Livestream

10:00
Ineke
Yin Yang Yoga - ENG
geannuleerd

Achtergracht 16a, Pranazaal

10:30
Germaine
Kundalini Fusion

de Laurentius, Anahatazaal

10:30
Germaine
Kundalini Fusion - Online
online les

Livestream

13:30
Paul
Silveryoga (senioren)

Achtergracht 16a

18:00
Babette
Fascia Stretch

de Laurentius, Anahatazaal

18:00
Babette
Fascia Stretch - Online
online les

Livestream

19:00
Gastdocent
Critical Alignment

Achtergracht 16a, Pranazaal

19:30
Tanja
Meditatie via Zoom
online les

Zoom

19:30
Ehud
Yang Yin Yoga - ENG

de Laurentius, Anahatazaal

19:30
Ehud
Yang Yin Yoga - Online & ENG
online les

Livestream

20:35
Gastdocent
Critical Aligment (Intenser)

Achtergracht 16a, Pranazaal

Dinsdag, oktober 19
09:30
Joyce
Silveryoga (senioren)

Achtergracht 16a, Pranazaal

17:30
Isolde
Hatha Yoga - Online
online les

Livestream

17:30
Isolde
Hatha Yoga

de Laurentius, Anahatazaal

19:00
Carry
Vinyasa Flow

Achtergracht 16A, Pranazaal

19:15
Isolde
Yin Yoga

de Laurentius, Anahatazaal

19:15
Isolde
Yin Yoga - Online
online les

Livestream

20:45
Wendela
Pilates - Online
online les

Livestream

20:45
Wendela
Pilates

de Laurentius, Anahatazaal

Woensdag, oktober 20
07:30
Isolde
Pyjama Meditatie (via Zoom & gratis)
geannuleerd online les

Zoom thuis

09:00
Kirsten
Herfstvakantie geen Hatha Yoga
geannuleerd

de Laurentius, Anahatazaal

09:00
Kirsten
Hatha Yoga
geannuleerd online les

Livestream

09:00
Jessica
Yang Yin - ENG/NL

Laurentiuskerk, Anahatazaal

11:00
Paul
Silveryoga

Achtergracht 16a, Pranazaal

18:00
Danielle
Iyengar

Achtergracht 16a, Pranazaal

18:45
Marieke
Yin Yoga

Laurentius, Anahatazaal

18:45
Marieke
Yin Yoga - Online
online les

Livestream

20:00
Isolde
Hatha Yoga in Ohmzaal :-)

de Laurentius, Ohmzaal (3e verdieping)

20:15
Laura
Vinyasa Flow - ENG

de Laurentius

20:15
Laura
Vinyasa - ENG & Online
online les

Livestream

20:30
Sabina
Hatha Yoga
Wachtlijst

Achtergtracht 16, Pranazaal

Donderdag, oktober 21
09:00
Gastdocent
Chi Neng Qigong

de Laurentius, Anahatazaal

09:00
Arno
Chi Neng Qigong - Online
online les

Livestream

18:45
Isolde
Yoga en Mindful Zwanger

Achtergracht 16a, Pranazaal

19:25
Germaine
Kundalini Fusion - Online
online les

Livestream

19:25
Germaine
Kundalini Fusion

de Laurentius, Anahatazaal

20:50
Marieke
Yin Yang

Laurentiuskerk, Anahatazaal

20:50
Ineke
Yoga Nidra - Online
geannuleerd online les

Livestream

20:50
Ineke
Herfstvakantie geen Yoga Nidra
geannuleerd

de Laurentius, Anahatazaal

Vrijdag, oktober 22
09:00
Marina
Hatha Yoga (intenser)

de Laurentius, Anahatazaal

09:00
Marina
Hatha Yoga - Online (intenser)
online les

Livestream

10:00
Eliza
Mindful Yoga

Achtergracht 16a, Pranazaal

10:45
Babette
Pilates

de Laurentius, Anahatazaal

10:45
Babette
Pilates Online
online les

Livestream

11:30
Eliza
Critical Alignment

Achtergracht 16a, Pranazaal

15:30
Monique
Lesserie Kinderyoga 4 - 12 jaar

de laurentrius

16:45
Sabina
Yoga4 Teenagers, middelbare school

Achtergracht 16a, Pranazaal

19:30
Carry
Friday Evening Special Class - Acro Yoga
geannuleerd

de Laurentius

Zaterdag, oktober 23
09:00
Danielle
Vinyasa Flow - Online
online les

Livestream

09:00
Laetitia
Critical Alignment

Achtergracht 16a, Pranazaal

09:00
Danielle
Vinyasa Flow

de Laurentius, Anahatazaal

10:45
Isolde
Hatha Yoga

de Laurentius, Anahatazaal

10:45
Isolde
Hatha Yoga - Online
online les

Livestream

13:00
Monique
Achtergracht - Wobbelyoga

de Achtergracht, Pranazaal

Zondag, oktober 24
09:00
Ehud
Mindful Yoga

de Laurentius, Anahatazaal

09:00
Ehud
Mindful Yoga - Online
online les

Livestream

10:30
Ehud
Yang Yin Yoga - Online & ENG
online les

Livestream

10:30
Ehud
Yang Yin Yoga English

de Laurentius, Anahatazaal

18 - 24 oktober 2021
Deze week