ZOOM CLASS FULL MOON Online

4 juni 2020 • 19:00 - 20:15
Oudenburg
Liselotte Dereeper

Beschrijving

MEETING ID
Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/9214494717

PASWOORD : FULLMOON

Paswoord volgt 30min voor de les

Volle Maan Eclips in Boogschutter 5/6 om 21u12. Wat is dat toch met die nummers dit jaar 🥰
In juni start het Eclipsseizoen, dit jaar zijn er 6 ipv de normale 4.
Een Eclips staat voor evolutie, intensiteit en druk. Ipv een stap, een sprong voorwaarts.Een spirituele sprong, naar de wereld waar we samen naar evolueren.
2020 is een cruciaal jaar. Eind 2020 zal voor iedereen heel anders zijn dan het begin, maar het is niet iets dat je zomaar krijgt, je kan je wereld zelf creëren, je kan werken met jouw energie. Wij hebben deze kracht.
Alle meditaties die we doen wijzigen ons brein, maar wijzigen ook de vibratie van de planeet. Let's do this !
De Boogschutter : staat voor vrijheid maar ook voor andere zware thema’s als de waarheid,rechtvaardigheid, de wet en afsluiting.
Onder deze Maan-energie, kan je alles in vraag gaan stellen, alles wat je dacht dat waar was, kan wankelen, heel veel nieuwe informatie komt op ons af, Zon in Tweeling ...
Deze informatie kunnen leugens zijn of verleiding. Neem de info op maar hecht je er niet aan.
Ga geen boosaardige confrontaties aan, voed je ergernis niet, blijf kalm, blijf neutraal, blijf observeren 😳
2020 is 4, weet je nog, jaar van hart en neutral mind 💚
Steek liever je energie in meditatie of helpiemand, daar haal je voldoening uit. Waar hou je van, wat geeft jou plezier ? Wat is waar en wat niet ?
Wat je denkt kan anders zijn dan wat je voelt. Hoofd en hart kunnen de strijd aangaan, probeer je hart als gids te gebruiken 🍀
Wat zijn je doelen ? Ben je nog gefocust of ontloop je ze?
Deze eclips is een hele duidelijke boodschap om het verleden achter je te laten, wat je normaal vond is weg, verkwist je energie er niet meer aan. Deze eclips is echt een sprong naar een nieuwe toekomst.