XXL-Class: Hot Yoga (90min) & Yoga Nidra (30min) op 40° Geannuleerd

24 mei 2019 • 19:30 - 21:30
Studio 1, Stationsstraat 10 - 1745 Opwijk
-

Beschrijving

We starten deze les met 90 min. Hot Yoga-houdingen aan een temperatuur van 40°. De eerste 60 min zijn staande houdingen, de 30 volgende min zijn liggende of zittende houdingen. Een hele uitdaging!
De hitte ondersteunt de soepelheid van de gewrichten en versoepelt eventuele stijve spieren. Je bouwt kracht op. Bij elke houding stroomt er vers bloed doorheen je lichaam. Je lichaam krijgt extra zuurstof en herstelt. Door een diepe en bewuste ademhaling verbind je lichaam en geest. Hot Yoga is werken en bewegen, het geeft een verdieping in jezelf.
De laatste 30 min houden we voor de Yoga Nidra, waarbij de temperatuur wordt behouden, maar jij lekker neerlegt. Je wordt met een zachte stem begeleidt naar jouw moment van rust waar je als het ware balanceert tussen slaap en wakker zijn. Visualisaties, bodyscan en ademhaling helpen je om je 'mind' en 'body' helemaal te ontspannen.

Deze XXL-class kost 26€. Breng 26€ cash mee naar de studio (geen Bancontact) of schrijf het over op BE24 3631 7002 1438. Je kan ook met Payconiq betalen.