Holistinė Joga
Terça-feira, abril 23 • 12:00 PM - 1:00 PM
Liepyno g. 2, Vilnius
Marija Stonytė-Idzelė
Jogos praktika mano gyvenime įsiliejo prieš 6 metus. Joje galėjau atrasti ramybę ir atgaivą intensyviame gyvenimo tarpsnyje, kuomet gyvenau tik “galvoje” ir “akyse” - interjero architektūros projektuose. Žvilgsnis nuo apčiuopiamų erdvių pakrypo link vidinių. Praėjusiais metais įsiklausiau į kūną ir širdį - drąsiai nėriau į gilesnius jogos vandenis ir tapau jogos mokytoja. Joga man yra sąmoninga dabarties būsena: kūno ir minties balansas. Panašiai kaip ir mene, gamtoje, ar bet kurioje srityje - proporcingos kompozicijos kuria skambesį ir pakilumo būsenas. Kūne ieškau sveiko ir tvaraus judesio ilgalaikėje perspektyvoje. Mintyje - grynumo ir atviro žvilgsnio, kuriančio vidinę erdvę gerumui. Joga man yra nenutrūkstamas nuotykis kurti šviesą savyje ir tuo dalintis su visais! Sertifikuota Yoga Alliance mokytoja: RYT 200, Vinyasa Flow (Vilnius) RYT 300, Iyengar and Vinyasa Flow (India, Goa)
Descrição
Lygis:
Fizinis: 3
Emocinis: 3

Holistinė jogos praktika - aktyvi ir energinga meditacinė joga paremta viso kūno koncentracija, įkvėpta B.K.S. Iyengar jogos.

Aktyvi laikysena praktikuojama ilgesnį laiką, lavinamas vidinis sąmoningas matymas: stebima kūno padėtis ir stabilumo ir lengvumo asanoje (pozoje) balansas. Užsiėmimo metu mokytoja itin detaliai pateikia informaciją, suteikia laiko ir erdvės giliau patirti asanos charakteristikas, atsako į iškilusius klausimus.

Ši joga tinkama visiems, tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems.

Neturintiems praktikos tai puiki proga išmokti tinkamų asanos (pozos) pagrindų prieš žengiant į sudėtingesnes praktikas. Praktikuojantiems - prisiminti pagrindinius principus saugiai ir tausojančiai praktikai.